Sklep i warsztat samochodowy Rzeszów


Nasza firma 3car zajmuje się zapewnieniem kompleksowych usług nie tylko dla kierowców z terenu Rzeszowa i okolic.

Nasz warsztat samochodowy prowadzony jest przez mechaników z  wieloletnim doświadczeniem w branży. Dzięki ich wiedzy i umiejętności od lat świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Stałe poszerzanie wiedzy z zakresu mechaniki, pneumatyki i śledzenie nowinek na rynku samochodowym podnosi nasze kompetencje. Każdy z naszych klientów warsztatu traktowany jest indywidualnie. Kompleksowo przeprowadzamy diagnostykę całego pojazdu, szukając przyczyn usterki. Podpowiemy optymalny sposób naprawy. Doradzimy w zakresie eksploatacji każdego modelu auta. Zajmujemy się nie tylko naprawą najważniejszych jednostek auta: silnika, rozrządu, sprzęgła, zawieszenia, ale także klimatyzacją. A dla oczekujących od swojego auta więcej, doradzimy rodzaj tuningu i fachowo go przeprowadzimy.

Nasz warsztat samochodowy w Rzeszowie posiada nowoczesną halę wyposażoną w profesjonalny sprzęt do diagnostyki i wszelkiego rodzaju napraw. Przeprowadzona ostatnio modernizacja pozwala nam poszerzać zakres oferowanych usług warsztatowych. Inwestujemy zarówno w sprzęt, jak i szkolenia.

Sklep z częściami samochodowymi 3car w Rzeszowie oferuje dostęp do szerokiej gamy produktów. Wszystko, czego możesz potrzebować do swojego samochodu, znajdziesz w naszym sklepie. Opony, akumulatory, instalacje LPG, części do poszczególnych układów, płyny samochodowe, filtry i wiele innych. W razie potrzeby doradzimy w wyborze. Zawsze można liczyć na fachowość obsługi naszego sklepu. Starannie dobieramy sprzedawany asortyment, korzystając tylko ze sprawdzonych dostawców. Oferujemy zarówno części oryginalne, jak i wysokiej jakości zamienniki. Zakupu możesz dokonać zarówno przez naszą stronę internetową, a także w sklepie stacjonarnym. Jeśli nie znalazłeś poszukiwanej części, zadzwoń do nas, a na pewno pomożemy rozwiązać problem. Każdy z klientów może liczyć na profesjonalną obsługę i korzystne, atrakcyjne ceny.